Kurssille ja demoryhmiin ilmoittautuminen tapahtuu Korppi-järjestelmän kautta <URL: https://korppi.it.jyu.fi/> kautta.
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 13.5. |
Tiistai 14.5. |
Keskiviikko 15.5. |
Torstai 16.5. |
Perjantai 17.5. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | |||||
12-14 | |||||
14-16 | |||||
16-18 | LUENTO 1. MaA 102 |
LUENTO 2. MaD 259 |
LUENTO 3. MaD 259 |
||
18-20 |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 20.5. |
Tiistai 21.5. |
Keskiviikko 22.5. |
Torstai 23.5. |
Perjantai 24.5. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | |||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 1.Ryhmä 1
Ag C231.1 |
||||
16-18 | LUENTO 4. MaA 102 |
LUENTO 5. MaD 259 |
LUENTO 6. MaD 259 |
||
18-20 | Demo 1. Ryhmä 2 Ag Beeta |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 27.5. |
Tiistai 28.5. |
Keskiviikko 29.5. |
Torstai 30.5. |
Perjantai 31.5. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | Demo 3. Ryhmä 1 Ag Beeta |
||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 2. Ryhmä 1 Ag C231.1 |
||||
16-18 | LUENTO 7. MaA 102 |
LUENTO 8. MaD 259 |
LUENTO 9. MaD 259 |
Demo 3. Ryhmä 2 Ag Beeta |
|
18-20 | Demo 2. Ryhmä 2 Ag Beeta |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 3.6. |
Tiistai 4.6. |
Keskiviikko 5.6. |
Torstai 6.6. |
Perjantai 7.6. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | |||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 4. Ryhmä 1 Ag B111.1 |
||||
16-18 | LUENTO 10. MaA 102 |
LUENTO 11. HUOM! MaD 302 |
LUENTO 12. MaD 259 |
||
18-20 | Demo 4. Ryhmä 2 Ag B112.1 |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 10.6. |
Tiistai 11.6. |
Keskiviikko 12.6. |
Torstai 13.6. |
Perjantai 14.6. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | Demo 6. Ryhmä 1 Ag Beeta |
||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 5. Ryhmä 1 Ag B111.1 |
||||
16-18 | LUENTO 13. MaA 102 |
LUENTO 14. MaD 259 |
LUENTO 15. 15.45 MaD 259 |
Demo 6. Ryhmä 2 Ag Beeta |
|
18-20 | Demo 5. Ryhmä 2 Ag B112.1 |
1. VÄLIKOE klo 17.30 |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 17.6. |
Tiistai 18.6. |
Keskiviikko 19.6. |
Torstai 20.6. |
Perjantai 21.6. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | |||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 7. Ryhmä 1 Ag C231.1 |
||||
16-18 | LUENTO 16. MaA 102 |
LUENTO 17. MaD 259 |
LUENTO 18. MaD 259 |
||
18-20 | Demo 7. Ryhmä 2 Ag Beeta |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 24.6. |
Tiistai 25.6. |
Keskiviikko 26.6. |
Torstai 27.6. |
Perjantai 28.6. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | |||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 8. Ryhmä 1 Ag C231.1 |
||||
16-18 | LUENTO 19. MaA 102 |
LUENTO 20. MaD 259 |
LUENTO 21. MaD 259 |
||
18-20 | Demo 8. Ryhmä 2 Ag Beeta |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 1.7. |
Tiistai 2.7. |
Keskiviikko 3.7. |
Torstai 4.7. |
Perjantai 5.7. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | Demo 10. Ryhmä 1 Ag B111.1 |
||||
12-14 | |||||
14-16 | Demo 9. Ryhmä 1 Ag B111.1 |
||||
16-18 | LUENTO 22. MaA 102 |
LUENTO 23. MaD 259 |
LUENTO 24. MaD 259 |
Demo 10. Ryhmä 2 Ag B111.1 |
|
18-20 | Demo 9. Ryhmä 2 Ag B112.1 |
PÄIVÄ AIKA |
Maanantai 8.7. |
Tiistai 9.7. |
Keskiviikko 10.7. |
Torstai 11.7. |
Perjantai 12.7. |
---|---|---|---|---|---|
10-12 | |||||
12-14 | |||||
14-16 | |||||
16-18 | 2 VÄLIKOE klo 16.00 |
||||
18-20 |
Harjoitustyön deadline on 15.7.